ЗСУ продовжують відтісняти ворога на Херсонщині, окупанти вивозять свої сім’ї

  • 11:30
  • 11.10.2022
1664898601-9984

Збройні сили України продовжують відтісняти ворога на Херсонщині, де він вже змінює рубежі оборони на більш глибокі.

Про це начальниця об’єднаного координаційного штабу прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила в ефірі інформаційного телемарафону,

– Ми продовжуємо відтісняти ворога на Херсонщині там, де він вже змінює свої рубежі оборони на більш глибокі, на ті, що облаштовувалися раніше, і протягом всіх цих 7 місяців вони там укріплялися і за допомогою залізобетонних конструкцій. Тому може здаватися, що наше просування уповільнилося, але воно просто правильно розраховане. Не треба розганяти зраду, що все зупинилося, успіхи закінчилося. Не ведіться на вкиди російської пропаганди, - сказала Гуменюк.

За її словами, продовжується вогневий контроль, який суттєво впливає на спроможність ворога продовжувати бойові дії – це нищення боєзапасу, осередків техніки, що щоразу зменшує шанси ворога підтягувати резерви. Гуменюк зазначила, що Кримський міст, яким вони підтягували 75% резерву, не може функціонувати в повну силу.

Що стосується забетонованої лінії оборони, начальниця координаційного штабу прес-центру Сил оборони півдня наголосила, що вона розрахована рівно на стільки, щоб ворог встиг втекти звідти, тому що вони розраховували, що такого просування нашого ніколи не буде.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022