Путін оголосив незаконну анексію чотирьох областей України

  • 15:22
  • 30.09.2022
163037-1_large

Президент РФ Володимир Путін оголосив незаконну анексію чотирьох областей України: Херсонської, Запорізької, Луганської і Донецької. Жодну з них ворожа армія не контролює повністю. Кремль вважає, що таким чином вони стануть «субʼєктами Російської Федерації»» Ні Україна, ні світ анексію не визнаватимуть.

Про це пише LB.

Для оголошення про черговий злочин у кремлівський палац привезли ватажків терористів Донецької і Луганської областей та колаборантів Херсонської і Запорізької. Також там зібралися російські посадовці. Путін спізнився зі своїм виступом майже на 20 хвилин. У промові він також згадав, як «развалілі вєлікую страну» в 1991 році. Він також сказав, що на перемовинах з Україною «вибір» (якого не було) людей з Херсонської, Луганської, Запорізької і Донецької областей щодо незаконної анексії «обговорювати не будуть».

Фіктивні угоди стосуються усіх чотирьох областей.

Путін оголосив, що договори підписують про «прийняття до складу Росії» Донецької, Луганської областей, Запорізької і Херсонської. Кремлівський ватажок заявив, що вони будуть «окремим субʼєктами». Для обґрунтування цього рішення Путін послався на псевдореферендуми, результати яких окупанти намалювали ще до початку цього фарсу, до участі в якому схиляли озброєні російські війська.

Після фіктивних псевдореферендумів 23 – 27 вересня, під час яких російські солдати з автоматами ходили по оселях українців, змушуючи їх ставити галочки, путінський речник Дмитро Пєсков заявив, що Росія продовжуватиме війну до повного «звільнення», тобто окупації, території Донецької області.

Учора Путін підписав укази про «визнання незалежними» Херсонської і Запорізької областей. Аналогічні були підписані ним перед повномасштабним вторгненням щодо Донецької і Луганської.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 грудня 2022
30 листопада 2022