Google виділила три мільйони євро на навчання українців

  • 12:54
  • 27.09.2022
2771425

Компанія Google виділила три мільйони євро на 5 000 стипендій для навчання українців у сфері IT-підтримки і цифрового маркетингу.

Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

– Через війну понад 40% українців втратили роботу (згідно з дослідженням grc.ua, що вийшло тиждень тому), і багатьом українцям доводиться набувати нових навичок чи навіть перепрофільовуватися. Сьогодні Google анонсувала нову ініціативу, щоб допомогти українцям впоратися з викликами воєнного часу – професійні сертифікати Google на освітній платформі Coursera доступні українською мовою, а благодійний фонд Google.org виділив 3 млн євро на 5 000 стипендій для українців, які втратили роботу або перед ними є ризик її втратити, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що програма професійної сертифікації Google підійде як новачкам, так і спеціалістам з досвідом роботи в обраній сфері.

Сертифікат можна отримати за шість місяців, навчаючись до 10 годин на тиждень. Після завершення програми учасники можуть додати свій сертифікат у резюме і профіль LinkedIn і так отримати перевагу під час пошуку роботи.

Нагадаємо, Google почав тестувати окуляри додаткової реальності з перекладачем. Цей ґаджет дозволить у режимі реального часу перекладати текст. Також в окулярах будуть карти для навігації.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022