Інформував росіян про позиції ЗСУ: мешканець Миколаєва може на 12 років загриміти до в'язниці

  • 16:35
  • 22.09.2022
5e3b8d53748021ccae74b91177dab1ab

У Миколаєві будуть судити 47-річного місцевого жителя, якого підозрюють у співпраці з країною-агресоркою Росією.

Слідство встановило, що чоловік передавав російській стороні інформацію щодо перебування українських військ та переміщення техніки. Прихильник путінських військ був підписником спеціально створеного росіянином Telegram-каналу. Саме там поширювали усю зібрану інформацію.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури.

– У липні 2022 року чоловік передав інформацію, яка не розміщувалася у відкритому доступі, про розташування на території міста та області підрозділів Збройних Сил України та техніки, - наголошують у повідомленні.

Стаття проти зрадника - це «несанкціоноване поширення інформації про розташування Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України».

Санкція  передбачає позбавлення волі на термін від восьми до 12 років. Станом на 22 вересня чоловік перебуває під вартою.

Нагадаємо, в ході контрдиверсійної спецоперації в Миколаївській області затриманий коректувальник російської армії, що збирав інформацію про дислокацію і переміщення артилерійських систем HIMARS.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

2 жовтня 2022
1 жовтня 2022