Обмін «один до чотирьох» демонструє перевагу України, це удар по мобілізації РФ – політолог

  • 12:26
  • 22.09.2022
780x585

Проведений обмін полоненими «один до чотирьох» на користь України демонструє перевагу нашої держави та є ударом по мобілізації в Росії.

Про це заявив політолог Микола Давидюк в ефірі інформаційного телемарафону.

– Обмін «один до чотирьох» демонструє перевагу України в цьому переговорному процесі, і це насправді дуже сильний удар по мобілізації. Син Пєскова, який каже, що він «господін Пєсков і не піде воювати», обмін «один до чотирьох» на нашу користь, початок протестів – це тренди того, що до кінця тижня ця мобілізація може бути зірвана, - сказав Давидюк.

За його словами, Путін переслідує виключно свої персональні інтереси, і є надія, що росіяни це почують і зрозуміють.

– І найголовніше – дуже дивно виглядає, коли українці просили росіян «Вийдіть на площі» в лютому, ніхто не хотів виходити. А зараз, коли над ними нависає питання померти десь під Херсоном чи під Луганськом, - то вже все, вони згадали про демократію. Насправді для нас, якщо вони вийдуть і зметуть режим, – прекрасно, але розраховувати на це 100% ми не можемо, - зазначив політолог.

Нагадаємо, 21 вересня із російського полону вдалося звільнити 215 людей, серед яких 205 українців та 10 іноземців повертаються додому.

Президент України Володимир Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні за підсумками середи, 21 вересня, що серед звільнених - 108 бійців «Азова», а загалом 188 героїв «Азовсталі» та Маріуполя, восьмеро – поранені під час російського теракту в Оленівці. За його словами, обміняли наших героїв на Віктора Медведчука і ще 55 тих, «хто не заслуговує ані жалю, ані співчуття, ані взагалі будь-яких слів, тих, хто воював проти України».

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

30 вересня 2022