Мобілізація в РФ не вплине на перебіг війни - ISW

  • 09:46
  • 22.09.2022
2770267

Часткова мобілізація, яку 21 вересня оголосив президент РФ Володимир Путін, не матиме суттєвого впливу на перебіг війни в Україні в найближчі місяці.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

– Оголошення Путіна про часткову мобілізацію відобразило багато проблем, з якими Росія зіштовхується під час її невдалого вторгнення в Україну. Москва навряд чи зможе вирішити їх у найближчі місяці, - йдеться у повідомленні.

Як зазначають військові аналітики, наказ мобілізувати частину «підготовленого» резерву РФ, тобто осіб, які пройшли строкову службу, протягом місяців не створить значної бойової сили РФ.

– Цього може бути достатньо для того, щоб у 2023 році підтримувати нинішній рівень російської військової сили, компенсуючи втрати, хоча навіть це ще не зрозуміло, - заявили експерти.

В Інституті вивчення війни вважають, що часткова мобілізація в РФ не зможе завадити можливості України звільнити від окупантів більшу частину своїх територій до зими.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що в ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 тисяч резервістів.

Нагадаємо, українські військові продовжують завдавати потужних ударів по російських окупантах на Південнобузькому напрямку. ЗСУ знищили 2 командних і 2 пункти управління противника.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022