Путін провалює військово-стратегічні завдання в Україні - британський адмірал

  • 16:17
  • 18.09.2022
1643141756-5514

Президент РФ Володимир Путін «провалює всі свої військово-стратегічні цілі» в Україні, проте війна, ймовірно, буде довготривалою, незважаючи на нещодавні успіхи ЗСУ.

Про це заявив голова комітету начальників штабів Великобританії адмірал Тоні Радакін в інтерв’ю BBC.

– На самому початку ми сказали, що це стратегічна помилка президента Путіна, а стратегічні помилки призводять до стратегічних наслідків. І в цьому випадку це стратегічний провал, - зазначив Радакін.

За його словами, Путін зазнає невдачі за всіма своїми військово-стратегічними цілями, він хотів підпорядкувати собі Україну, цього не станеться.

– Він хотів взяти під контроль столицю, ми бачили, що його було переможено раніше. Ми бачили, що він хотів послабити НАТО. Зараз НАТО набагато сильніше, до нас приєднуються Фінляндія та Швеція, - сказав Радакін.

Він зазначив, що російська армія завжди мала проблеми з технікою та не має достатньої кількості живої сили. 

– Його (Путіна. - ред.) сили слабкі на землі. І ми також бачимо чудові українські збройні сили, які виявляють мужність, вони борються за свою країну та користуються міжнародною підтримкою, яку ми всі надаємо, - додав Радакін.

Водночас, попри те, що проблеми РФ наростають, ймовірним результатом наразі є те, що війна буде тривати довго, вважає Радакін.

Нагадаємо, минулої доби українські військові ліквідували ще 230 російських окупантів. Всього з початку повномасштабного вторгнення в Україну втрати Росії становили 54 480 солдатів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022