В Одеській області відновив роботу ще один морський порт

  • 16:21
  • 30.08.2022

Морський торговельний порт «Южний», розташований на сході Одеської області, відновив обробку вантажів.

Про це повідомляє в Facebook порт «Южний».

Зазначається, що перше з початку російського вторгнення судно прибуло під навантаження соняшникового шроту. 29 серпня Fulmar s був пришвартований. Судно зайшло в рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна і продовольства з українських портів.

В Одеській області відновив роботу ще один морський порт– Ця важлива для країни і підприємства подія допомагає бачити позитивні перспективи щодо відновлення вантажних перевезень, - йдеться в повідомленні держпідприємства.

В Одеській області відновив роботу ще один морський портНа балкер Fulmar s буде завантажено 9500 тонн шроту. Торговий порт «Южний» тепер також перевалює вантажі українських експортерів для виконання умов «зернової угоди».

В Одеській області відновив роботу ще один морський порт

Як повідомлялося, 27 серпня у напрямку українських портів на Дунаї (Ізмаїл, Рені та Усть-Дунайськ) через гирло Бистре та Румунський канал Суліна пройшли 11 суден, загальним обсягом 45 тисяч тонн. Це рекордний показник з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Нагадаємо, експорт українського зерна проходить згідно з «зерновою угодою», укладеною між Україною, Росією, Туреччиною та ООН. Контроль за роботою морського коридору і збереженням операції покладено на координаційний центр в Стамбулі.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022