США збільшать виробництво HIMARS та снарядів до них через Україну

  • 21:45
  • 27.08.2022

США наростять виробництво ракетних систем HIMARS та високоточних снарядів GMLRS до них із дальністю близько 70-80 км у зв'язку з постачанням в Україну.

Про це повідомляє прес-служба Пентагон.

– Ми отримали майже 400 мільйонів доларів на поповнення запасів HIMARS і GMLRS Міністерства оборони США. Крім того, ми плануємо майже 200 мільйонів доларів на розширення та прискорення виробництва та очікуємо укладання контрактів цієї осені та на початку наступного року, –  сказав заступник міністра оборони із закупівель та постачання Вільям ЛаПланте

За його словами, збільшення виробництва пов'язане насамперед з допомогою Україні у війні проти Росії.

– Оскільки ми продовжуємо надавати Україні допомогу в забезпеченні безпеки, ми працюємо з промисловістю над прискоренням виробництва критично важливої ​​зброї та систем. Це включає надання фінансування для купівлі більшої кількості обладнання, розширення виробничих ліній і підтримки додаткового найму та розвитку робочої сил, – сказав він.

Нагадаємо, в ході контрдиверсійної спецоперації в Миколаївській області затриманий коректувальник російської армії, що збирав інформацію про дислокацію і переміщення артилерійських систем HIMARS.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022