Чорноморський флот РФ ховається біля узбережжя Криму після серії втрат, - британська розвідка

  • 11:35
  • 16.08.2022

Надводні кораблі Чорноморського флоту Росії продовжують займати вкрай оборонну позицію. Патрулювання, як правило, обмежується акваторією в межах видимості кримського узбережжя.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

– Це контрастує з підвищеною активністю російських військово-морських сил в інших морях, типовою для цієї пори року, - йдеться в повідомленні.

За даними британської розвідки, Чорноморський флот продовжує використовувати крилаті ракети великої дальності для підтримки наземних наступів, але в даний час зазнає труднощів з ефективністю контролю над морем. Він втратив свій флагман, крейсер «Москва», значну частину бойових літаків морської авіації і втратив контроль на островом Зміїний.

– Обмежена ефективність Чорноморського флоту підриває загальну стратегію вторгнення Росії, почасти тому, що морська загроза Одесі в даний час в значній мірі нейтралізована. Це означає, що Україна може відвернути ресурси, щоб чинити тиск на сухопутні війська Росії в іншому місці, - вважають в Міноборони Британії.

Нагадаємо, за минулу добу Збройні сили України ліквідували 150 російських військових. Всього з початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 43 900 військовослужбовців.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 жовтня 2022
30 вересня 2022