«Російська артилерія не долітає, а ракети ще як»: батьки олімпійського чемпіона залишаються у Миколаєві та не хочуть їхати

  • 22:10
  • 12.08.2022

Олімпійський чемпіон з фрістайлу та срібний призер Ігор-2022 у Пекіні Олександр Абраменко розповів, що його батьки продовжують перебувати у Миколаєві, незважаючи на постійні обстріли окупантів РФ та знищення інфраструктури. Спортсмен зізнається, що їм страшно, проте його близькі хочуть залишитися на своїй землі.

В інтерв'ю «Прямий FM» Олександр зізнався, з якого питання починає щоденне спілкування з батьками, і чому до їхнього дому не долітає російська артилерія.

– Мої батьки не виїжджали з Миколаєва, вони там живуть досі. Щодня з ними зідзвонюємося і розмова починається зі слів «Як там?» чи «Де? Куди прилетіло?» Тому що у новинах читаєш, що були обстріли, але не кажуть, де, куди. Відразу хвилюєшся, дзвониш, питаєш, – розповів Абраменко.

За словами олімпійського чемпіона, його родині пощастило, що вони живуть на околиці міста, куди не долітає ворожа артилерія. А ось ракети, на жаль, дістають.

– Будинок батьків знаходиться в районі Соляні, це майже виїзд із міста, але з іншого боку – не через Одесу, а через Первомайськ. Це, звичайно, протилежний бік Миколаєва до Херсона, тому артилерія туди не долітає. А ось ракети ще як долітають, – зізнається Олександр.

Новини

1 жовтня 2022
30 вересня 2022