Британська розвідка назвала кількість убитих та звільнених генералів РФ

  • 10:54
  • 07.08.2022

З початку вторгнення РФ в Україну як мінімум шістьох російських командувачів було звільнено і 10 російських генералів загинули.

Про це повідомляє британська розвідка.

– Погана результативність російських збройних сил під час вторгнення в Україну дорого обійшлася російському військовому керівництву, що, ймовірно, призвело до звільнення щонайменше шести російських командирів з початку бойових дій у лютому 2022 року, - йдеться у повідомленні.

Йдеться про звільнення командуючих Східним та Західним військовими округами Росії.

Зазначається, що генерал-полковника Олександра Чайку було звільнено з посади командувача Східного військового округу у травні 2022 року. А генерал-полковник Олександр Журавльов, командувач Західного військового округу з 2018 року, був відсутній на святкуванні Дня ВМФ Росії у Санкт-Петербурзі 31 липня 2022 року, і, найімовірніше, його замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Крім того, генерал Олександр Дворніков був усунений після того, як отримав загальне командування операцією в Україні, а генерал Сергій Суровікін прийняв командування Південним угрупуванням військ від генерала Геннадія Жидка.

– Ці звільнення посилюються тим, що на полі бою в Україні загинули щонайменше 10 російських генералів. Сукупний вплив на узгодженість командування, ймовірно, посилює тактичні та оперативні проблеми Росії, - йдеться у звіті Міноборони Британії.

Нагадаємо, за минулу добу наші бійці ліквідували ще близько 300 окупантів. Також було знищено п'ять ворожих засобів ППО.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

29 вересня 2022