Доньці заборонили вчитися російською: Сєнкевич про «мотивацію» затриманого корегувальника вогню

  • 19:53
  • 04.08.2022
photo_2022-08-04_12-11-12

Житель Миколаєва, затриманий занаведення російських ракет, пояснив свої дії тим, що його доньці заборонили вивчати предмети у школі російською мовою.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«З голови не виходить у мене один, не знаю як назвати, кретин, якого взяли за те, що він наводив ракети на Миколаїв. У своїх виправданнях він сказав, що зробив це, тому що у Миколаєві його донці заборонили вивчати предмети російською мовою. У людини повністю відсутнє логічне мислення. Вона не розуміє, що ці речі пов'язані між собою. Росія напала на Україну, а після цього ми прийняли рішення зупинити навчання мовою окупанта», – сказав мер Миколаєва.

Знімаючи відеозвернення, мер Олександр Сєнкевич показав зруйновану в результаті ракетного удару будівлю, підкресливши, що так виглядають «сліди дружньої Росії, на яку чекав цей товариш».

Він наголосив, що коригувальник вогню за 30 років незалежності не зміг вивчити українську мову: «Якщо тобі так не подобається все пов'язане з Україною – вали звідси, вали з цієї країни, їдь у Росію-матінку і живи там, ходи на вулицю в дерев'яний туалет».

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

15 серпня 2022