Спецназовец, который спас собаку от живодера в Хмельницкой области, получит награду

  • 22:17
  • 23.11.2019
2428931

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что спецназовцу, который остановил чиновника-живодера, который тянул собаку привязанную к машине по дороге, наградят.

Об этом он написал на своей странице в соцсети Facebook и выложил видео с камер наблюдения, где видно как чиновник на скорости едет с привязанным псом, передает «ТСН».

Чиновнику-живодеру, который тащил собаку по дороге, грозит до 8 лет за решеткой

— Хочу лично выразить благодарность неравнодушному человеку, который остановил негодяя – Александру Зорину. В ближайшее время он будет приглашен к Председателю Национальной полиции Игорю Клименко для вручения награды за свое неравнодушие.

На видео, преступление – и его прекращение неравнодушным гражданином.

— Будьте такими, как Александр Зорин! Видете несправедливость или преступление – остановите его, - написал заместитель Авакова.

Позже полиция открыла уголовное производство по ч. 3 статьи 299 Уголовного кодекса Украины «Жестокое обращение с животными», которая предусматривает лишение свободы на срок от пяти до восьми лет.

Днями на Хмельниччині стався жахливий злочин. Живодер на прізвище Байдич В. Г. дізнався, що собака на прізвисько Барсик вкусив його матір. З метою помсти він прив’язав собаку ланцюгом до свого авто та потягну по асфальту, спричиняючи муки та каліцтво живій істоті. Але так сталося, що назустріч йому їхала небайдужа людина - Олександр Зорін. Він розвернув свою «Шкоду», наздогнав Байдича, змусив його зупинитися і припинити катувати тварину. Після чого викликав поліцію. Нелюд був тимчасово затриманий і його злочин був задокументований співробітниками поліції. Зараз покалічений Барсик разом з хмельницькими волонтерами та слідчим поліції знаходиться в місті Харків в експертній установі для встановлення ступеню тяжкості нанесених йому живодером травм. По Байдичу В. Г. підготовлений проект підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 299 Кримінального кодексу України - «Жорстоке поводження з тваринами». Якщо прокуратура визнає, що цей злочин кваліфікується за частиною третьою зазначеної статті - жорстоке поводження з твариною вчинено з особливою жорстокістю, то Байдич В. Г. може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі. В тому разі, якщо лише за першою частиною - він отримає або арешт до 6 місяців, або умовний термін до 3 - х років. Хочу особисто висловити подяку небайдужій людині, яка зупинила негідника - Олександру Зорину. Він найближчим часом буде запрошений до Голови Національної поліції Ігоря Клименко для вручення нагороди за свою небайдужість. На відео - злочин та його припинення небайдужим громадянином. Будьте такими, як Олександр Зорін! Бачите несправедливість чи злочин - зупиніть його!

Geplaatst door Антон Геращенко op Vrijdag 22 november 2019

Напомним, в Хмельницком чиновник привязал собаку к машине и протащил ее 1,5 километра.

Новини

2 грудня 2023
1 грудня 2023