Миколаїв представив досвід підтримки ветеранів на всеукраїнському форумі у Рівному

  • 13:56
  • 10.06.2026
718150853_1299597902355649_2137081701883168492_n

Директор Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни Віктор Мойсеєв взяв участь у V ювілейному Всеукраїнському діалозі «Громади – ветеранам 2026», який відбувся у Рівному.

Під час панельної дискусії він презентував досвід Миколаєва у сфері підтримки діючих військовослужбовців, ветеранів і ветеранок, членів їхніх родин, а також сімей безвісти зниклих, військовополонених та полеглих Захисників і Захисниць України.

Учасники заходу обговорили актуальні питання розвитку ветеранської політики, механізми супроводу ветеранів, реабілітацію, соціальну адаптацію та роль територіальних громад у формуванні ефективної системи підтримки.

Всеукраїнський діалог об’єднав ветеранів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадського сектору, ветеранських просторів, міжнародних організацій, експертного та наукового середовища.

До участі долучилися також представники міжнародних партнерів, зокрема НАТО, керівники громад і ветеранських просторів з різних регіонів України.

Особливу увагу під час заходу приділили практичному досвіду самих ветеранів, які ділилися власним баченням розвитку ветеранської політики та пропозиціями щодо вдосконалення системи підтримки.

Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни є одним із засновників та активних учасників Коаліції ветеранських просторів України, яка об’єднує організації та фахівців для розвитку якісних послуг для ветеранів по всій країні.

 «Для мене такі зустрічі завжди мають особливу цінність. Щиро радий був бачити партнерів та друзів, яким небайдужа тема ветеранської політики, підтримки наших Захисників та їхніх родин. Тут ми всі на одній хвилі: ділимося власним досвідом, напрацюваннями, успішними практиками та водночас отримуємо нові знання й ідеї. Саме такі майданчики допомагають формувати сильну спільноту людей, які працюють заради спільної мети — гідного майбутнього наших ветеранів і сильної України», — зазначив Віктор Мойсеєв.

Учасники заходу наголосили, що підтримка ветеранів є важливою складовою не лише соціальної політики, а й національної безпеки, стійкості громад та майбутнього розвитку держави.

 одна або кілька осіб та текст

Немає опису світлини.

Новини

10 червень 2026
9 червень 2026