Працівники державного стратегічного оборонного підприємства «Зоря»-«Машпроект» у Миколаєві, яке входить до сфери управління концерну «Укроборонпром», скаржаться на затримки виплат зарплати.
Про це пише видання «МикВісті».
За словами працівника, за лютий їм виплатили лише половину авансу.
— За лютий ми отримали лише 50% від суми авансу. Зазвичай аванс становить половину зарплати. Якщо раніше я, наприклад, отримував 8–10 тисяч гривень авансу, то зараз 4 тисячі 100 гривень. До кінця 2025 року з нами розрахувалися, але тепер знову починаються проблеми. Така ситуація по всьому заводі, — розповів нам працівник «Зоря»-«Машпроект».
Нагадаємо, 16 грудня 2025 року ми писали, що працівники державного стратегічного оборонного підприємства «Зоря»-«Машпроект» у Миколаєві два місяці не отримували заробітну плату. Тоді працівник підприємства нам розповів, що у листопаді працівникам виплатили лише 25% від авансу, а заробітну плату за місяць вони так і не отримали.
