На тлі прогнозованого погіршення погодних умов у Миколаєві міський голова Олександр Сенкевич закликав керівників ОСББ, управляючих компаній та бізнесів оперативно розчистити й посипати доріжки біля прилеглих територій.
Про це мер повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Нагадую головам ОСББ та керівникам управляючих компаній оперативно організувати прибирання й посипку прибудинкових територій, щоб біля будинків було безпечно для людей. Бізнес має розчистити територію біля своїх об’єктів і виконати посипку протиожеледними матеріалами», — зазначив Олександр Сенкевич.
Міський голова також наголосив, що комунальні служби підготовлені до негоди і вже зараз працюють за чіткими алгоритмами.
Зокрема, вночі на вулицях Миколаєва чергуватимуть 8 комбінованих дорожніх машин та 1 навантажувач КП «ЕЛУ Автодоріг». Ситуацію на дорогах контролюватиме черговий диспетчер.
До робіт залучають й бригади підприємства «Миколаївські парки», які очищають тротуари та зупинки громадського транспорту.
Для стабільної роботи міського електротранспорту працівники КП «Миколаївелектротранс» завчасно підготують спеціалізовану техніку для очищення контактної мережі від льоду.
Окремо мер звернувся до водіїв із проханням не залишати автомобілі на магістралях та узбіччях, щоб не перешкоджати роботі спецтехніки, а також дотримуватися безпечної швидкості та дистанції.
Мешканців міста ж закликають бути обережними на вулицях, не поспішати та обирати неслизьке взуття.
