Планові работи обленерго: У Миколаєві 22 жовтня тимчасово змінять рух тролейбусів у напрямку Намиву

  • 17:14
  • 21.10.2025
fba584e9d4eb6fbbb33624280a4fbedf.i999x999x670

У середу, 22 жовтня, з 9:00 у зв’язку з проведенням планових робіт "Миколаївобленерго" тимчасово змінюється рух міських тролейбусних маршрутів.

Про це повідомляє пресслужба КП "Миколаївелектротранс".

Зокрема, тролейбуси на маршрутах№4, №5, №7 – курсуватимуть до зупинки Центральний міський стадіон в напрямку мікрорайону Намив. Тролейбуси на маршрутах №2 та №3 марки Дніпро курсуватимуть до зупинки Центральний міський стадіон в напрямку мікрорайону Намив.

"Для забезпечення роботи повноцінного маршруту будуть задіяні 10 тролейбусів марки PTS з автономним ходом до 20 км без підключення до контактної мережі", – йдеться у повідомленні.

Про повернення до звичного руху на підприємстві обіцяють повідомити додатково на офіційних ресурсах КП "Миколаївелектротранс" та Миколаївської міської ради.

Також на підприємстві нагадали про можливість придбання квитків за системою QR-коду: протягом 90 хвилин після оплати одноразового квитка за 8 грн можна здійснювати пересадку між різними видами міського електротранспорту без додаткової оплати.

Новини

21 жовтня 2025
20 жовтня 2025