Нова техніка КП «Миколаївські парки» чистить вулиці від снігу під час негоди

  • 10:53
  • 18.02.2025
Знімок екрана 2025-02-17 154452

Під час погіршення погоди КП “Миколаївські парки” залучило до прибирання нові підмітальні машини. Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у своїх соцмережах.

“Думаю, ви також помітили ці зелені машинки, які посипали асфальт сумішшю та прибирали сніг. Нова техніка значно пришвидшила та полегшила роботу комунальників”, - написав мер.

Міський голова також нагадав, що проєкт вдалось втілити в життя завдяки співпраці міста з данійською компанією EIFO. На вересневій сесії міської ради депутати надали згоду для КП “Миколаївські парки” на укладання кредитного договору в рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9”. Данський фонд оплатив 40% від суми контракту.

Пізніше, у листопаді, місто підписало Грантовий лист на договір між Миколаївською міською радою та Експортно-інвестиційним фондом Данії EIFO щодо придбання техніки і через два тижні машини були у Миколаєві.

Новини

20 лютого 2025
19 лютого 2025