Чому сухий струганий брус незамінний для будівництва, столярної справи та меблевого виробництва?

 • 13:07
 • 20.06.2024

Струганий сухий брус є незамінним матеріалом у будівництві, столярній справі та меблевому виробництві. Його виробництво включає ретельну сушку та стругання, що забезпечує високу якість та точність розмірів. Завдяки цьому, брус має рівну поверхню та стабільні форми.

У будівництві сухий струганий брус використовують для зведення стін, перегородок, підлог та стель. Його міцність і надійність дозволяють створювати довговічні конструкції. Також цей матеріал чудово підходить для зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт, оскільки він стійкий до деформації і розтріскування.

У столярній справі сухий струганий брус застосовують для виготовлення різноманітних виробів: від дверей і вікон до декоративних елементів та меблів. Він легко обробляється, добре тримає кріплення і має привабливий вигляд. Завдяки високій якості поверхні, брус можна покривати лаком, фарбою чи іншими оздоблювальними матеріалами без додаткової підготовки.

У меблевому виробництві сухий струганий брус також займає важливе місце. З нього виготовляють каркаси меблів, стільниці, полиці та інші елементи. Його натуральна текстура надає виробам естетичної привабливості, а висока міцність забезпечує довговічність і надійність меблів.

Таким чином, сухий струганий брус є універсальним матеріалом, що широко використовується в різних галузях. Його чудові характеристики роблять його незамінним для тих, хто цінує якість, надійність і естетику.

bez-zagolovka.jpg

Брус 100х100 сухий струганий, ілюстрація: Dрево

 

Переваги струганого бруса

 1. Натуральний матеріал:
  • Виготовлений з натуральної деревини, екологічно чистий і безпечний для здоров'я.
 2. Естетична привабливість:
  • Має красиву текстуру та чітко окреслений малюнок, що додає естетичної цінності будь-якому проекту.
 3. Відсутність дефектів:
  • Ретельно оброблений, без тріщин, пустот та інших структурних дефектів, що забезпечує високу якість і довговічність.
 4. Універсальність:
  • Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт, може використовуватися в різних кліматичних умовах.
 5. Повна підготовка до використання:
  • Не потребує додаткового шліфування, що економить час та зусилля при будівництві чи ремонті.

 

brus.jpg

Веренда, виготовлена із сухого струганого брусу, фото: Dрево

 

Як замовити продукцію по Україні

Найзручніший спосіб замовлення – онлайн через інтернет-магазин. Додайте обраний товар у кошик і заповніть необхідну інформацію.

Інший варіант – зателефонувати до нашого кол-центру. Менеджер уточнить ціну та інші деталі, допоможе зорієнтуватися в асортименті сухого струганого бруса і зробити правильний вибір.

Ви також можете оформити замовлення в офісі. Ми раді вітати гостей, детально розповімо про послуги та переваги якісного обслуговування.

Однією з ключових складових нашого сервісу є власна служба доставки. Спеціалізовані автомобілі призначені для перевезення будівельних матеріалів. Команда досвідчених, висококваліфікованих водіїв гарантує своєчасну доставку вантажу в будь-яку точку Харкова та Харківської області.

Новини

18 липня 2024
17 липня 2024
16 липня 2024