На Миколаївщині щодня фіксують збільшення кількості займань на відкритих територіях

  • 15:58
  • 10.06.2024
Знімок екрана 2024-06-10 102032

Миколаївські рятувальники щодня фіксують збільшення кількості займань на відкритих територіях. Порівняно з минулим роком повідомляють про зріст на 103% (427 пожеж на противагу 210 у 2023 році), повідомили в ГУ ДСНС області. Необережне поводження з вогнем (279), підпали (108), легковажність на додачу до пекучого сонця та південного степового вітру серед основних факторів.

Протягом 9 червня рятувальники сім разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях області. Вогонь швидко ширився сухою травою, чагарниками, тож цього разу площа склала понад 9 га.

В літній сезон під загрозу потрапляє не лише звичайний сухостій, а й хвойні ліси, поля із зерновими культурами. Так, вчора, 9 червня, під час гасіння однієї з таких пожеж у с. Лагодівка Казанківської територіальної громади вогнеборцям вдалось не допустити перекидання вогню на ячмінь площею 20 га. Варто зазначити, що на тому ж самому полі за день до цього рятувальникам також вдалось загасити вогонь, але зернові культури тоді зачепило на площі 1,5 га.

Загалом працювало 24 вогнеборці, 6 одиниць техніки ДСНС, відділення місцевої пожежної охорони “Миколаївка”, “Первомайське”. В Березанському районі двічі залучались два трактори з бочками для доставлення води фермерського господарства “Лана Голд” та ТОВ “Південь Агро Прайд”.

Мешканців Миколаївщини закликають не допускати подібних випадків та пильнувати ситуацію у своєму населеному пункті. У такий складний час, в умовах воєнного стану, спалювати суху траву – це злочин, зазначають рятувальники.

Новини

16 червень 2024
15 червень 2024