Миколаїв отримав перші три тролейбуси з автономним ходом до 20 кілометрів

  • 08:51
  • 20.04.2024
438899160_944555941011229_6997412524968293380_n

Сьогодні, 19 квітня, на комунальне підприємство "Миколаївелектротранс" прибули перші тролейбуси виробництва PTS (Політехносервіс, м. Бровари). Постачання нових тролейбусів стало можливим завдяки відновленню співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Також до цього проекту долучився й Уряд Данії, який виділив 3,9 мільйона євро грантових коштів. Про це повідомили на комунальному підприємстві.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич поділився, що продовження проекту розвитку тролейбусного депо особливо чекали жителі віддалених районів міста, оскільки технічні характеристики тролейбусів дозволяють прокладати туди маршрути без будівництва повноцінної контактної мережі. "Загалом, ми плануємо запустити більшу частину цих тролейбусів з автономним ходом у Корабельний район, як це і було обіцяно на початку реалізації цього проекту", - підкреслив Олександр Сєнкевич.

Директор комунального підприємства Юрій Сметана розповів, що тепер працівникам "Миколаївелектротрансу" потрібно буде провести суттєву підготовку перед тим, як випустити ці тролейбуси на маршрути міста. "По-перше, спільно з виробником тролейбусів буде організовано навчання як для водійського складу, так і для тих, хто обслуговуватиме транспорт на базі депо. Це буде перший досвід експлуатації такого типу тролейбусів у Миколаєві, тож готуємось ретельно", - підкреслив очільник підприємства. Також Юрій Сметана повідомив, що готується тендерна процедура для визначення майбутніх страхувальників нових тролейбусів. Паралельно з цим, весь транспорт буде забрендовано в єдиному стилі всіх нових тролейбусів "Миколаїв — місто на хвилі". Перший час нові тролейбуси проходитимуть обкатку на існуючих маршрутах міста.

Окрема підготовка проводиться для початку руху тролейбусів у Корабельний район. Підприємство наразі отримує всі необхідні дозвільні документи на облаштування зарядного комплексу, де також буде розташовуватись кінцевий диспетчерський пункт.

– Окрім підготовки нашої інфраструктури в Корабельному районі, ми маємо отримати щонайменше 10 нових тролейбусів для того, щоб працювати у графіках з адекватними інтервалами руху для зручності мешканців цього району. Тому, прибуття кожного нового тролейбусу наближає час такого очікуваного початку руху тролейбусів у Корабельний район. Слідкуйте за нашими подальшими анонсами, - говорить директор "Миколаївелектротрансу" Юрій Сметана.

Загалом, за умовами контракту, виробник має здійснити поставку всіх 31 тролейбусів до Миколаєва впродовж 13 місяців з моменту підписання контракту.

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024