ДЖКГ: Миколаїв цьогоріч отримає техніку для переробки відходів руйнації від UNDP та JICA

  • 13:26
  • 18.04.2024
7kjfdnvzdnfbkxfngx

У 2024 році Миколаїв очікує отримати техніку для переробки будівельного сміття, що утворилося внаслідок російських обстрілів будівель.

Про це у коментарі «НикВести» повідомили заступники директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Артем Сапожник та Ігор Набатов. 

Машину для ресайклінгу відходів руйнації та навантажувач місто отримає за Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP), а решту техніки — від японської компанії JICA.

— З початку цього року ми почали співпрацю з цього напрямку з ПРООН (UNDP). Ми зараз очікуємо дробарку. Нас орієнтують, що на виготовлення і оформлення усіх необхідних документів потрібно ще приблизно до місяця часу, щоб ця техніка вже до нас приїхала, — сказав Артем Сапожник. 

Водночас з листопада 2023 року від JICA надходить техніка та обладнання для роботи комунальних підприємств міста, каже Ігор Набатов. Серед неї очікують спеціалізовану техніку для переробки відходів руйнації. 

— Ще ми співпрацюємо з JICA. Від них нам має надійти дуже велика кількість техніки — біля 51 одиниці, а частина вже надійшла. У тому числі, буде техніка, яка потрібна для реалізації постанови №1073 (нею Кабмін затвердив порядок поводження з відходами руйнації, — прим.). Там буде пресс, сортувальна станція саме для будівельних відходів. Якщо читати цю постанову, то можна побачити, що має відбуватися сортування по видам будівельних відходів, щоб потім брати для відновлення ту чи іншу сировину. Протягом 2024 року планується надходження усієї цієї техніки від JICA. Ця техніка дуже дорога і закуповувати її було б дуже складно в умовах сьогодення, — сказав Ігор Набатов. 

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024