Захист критичної інфраструктури: у Миколаївській ОВА розповіли про заходи безпеки об’єктів

  • 09:19
  • 04.03.2024
1437406973_energo

Об’єкти критичної інфраструктури стали ціллю росіян від початку повномасштабної війни. Розробка комплексу заходів для захисту таких об’єктів є пріоритетним завданням влади. Про це повідомив начальник обласного управління житлово-комунального господарства Євген Гладков під час брифінгу, передає телеканал «МАРТ».

Пошкодження таких об’єктів на Миколаївщині були зафіксовані з перших годин вторгнення росіян.

- 25-го [лютого 2022 року] – перші об’єкти енергетики, 26-го – перші об’єкти житлового фонду. На початку березня, 2-го числа, це вже газопостачання, водопостачання, теплопостачання. В цілому, за період бойових дій, було пошкоджено значну кількість інфраструктурних об’єктів. Їх налічується майже 2 733. З них: газопостачання – 1 464, теплопостачання – 96, енергопостачання – 1 169, водопостачання – 44, – розповідає начальник обласного управління ЖКГ Євген Гладков.

Євген Гладков зазначив, одним з основних завдань стала розробка комплексу заходів, спрямованих на захист критичної інфраструктури від ворожих атак.

- У 2023 році ми розробили ряд програмних документів і затвердили їх на рівні Обласної військової адміністрації. Зокрема, була розроблена програма стійкості територіальних громад. Вона має рівень обмеженого доступу. Був затверджений відповідний план взаємодії залучених суб’єктів і Збройних Сил України, і правоохоронної діяльності, саме по реагуванню на захист, оборону, прикриття об’єктів критичної інфраструктури, – зазначає Євген Гладков.

В управлінні житлово-комунального господарства наголошують – відповідні служби і надалі вживатимуть усіх необхідних заходів для безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Новини

16 квітня 2024