Повернувся з військових навчань за кордоном на кілька днів у відпустку: У Миколаєві почали судити чоловіків, які з пневматичної зброї розстріляли знайомого

  • 12:22
  • 22.02.2024
41d5c1bb6e20d9f04f32cab4a0fe2631.i999x999x670

У Миколаєві відбулось перше по суті судове засідання у справі щодо вбивства у місті Нова Одеса військовослужбовця, вчиненого з використанням пневматичної гвинтівки.

Про це повідомили у Центральному районному суді Миколаєва.

Прокурор оголосила обвинувальний акт, відповідно до якого в серпні 2023 року, на ґрунті виниклого конфлікту зі своїм 47-річним знайомим, обвинувачені нанесли йому численні удари по голові та тулубу, а потім здійснили в нього не менше 13 пострілів впритул з пневматичної гвинтівки калібром 4,5 мм. Внаслідок отриманих травм, зокрема кульових поранень чоловік помер.

Брат загиблого, якого було визнано потерпілим, заявив цивільний позов, де просив стягнути з обвинувачених близько 20 тисяч гривень в рахунок компенсації матеріальної шкоди і 500 тисяч гривень – моральної.

Окрім цього, потерпілий, якого було допитано під час судового засідання, повідомив, що його загиблий брат був діючим військовослужбовцем, який повернувся з військових навчань закордоном на кілька днів у відпустку, під час якої його і було вбито.

Наразі для надання прокурору часу для підготовки письмових доказів, які підлягають дослідженню у засіданні оголошено перерву.

Провадження розглядається колегією суддів у складі Олесі Демінської, Людмили Шолох, під головуванням Світлани Скрипченко.

Новини

16 квітня 2024