Представник розвідки назвав кількість російських військ, які зараз воюють в Україні

  • 10:53
  • 22.02.2024

Сухопутна частина російського угруповання, розташованого на території України, становить приблизно 470 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

– Якщо говорити про те, що змінилося за цей час — то це чисельність угруповання, розгорнутого на нашій території. Наразі сухопутний компонент, сухопутна частина угруповання, яка розташована на території України, становить близько 470 тисяч військовослужбовців. І це тільки сухопутний компонент, я не беру авіацію, не рахуємо сюди Військово-морський флот, який теж залучається до проведення операцій, до завдання ударів, — сказав він.

За його словами, із 470 тисяч 33 тисячі — це війська Росгвардії, вони сконцентровані на окупованих територіях. «Це ті люди, які забезпечують діяльність окупаційної влади, охорону стратегічних об’єктів і за необхідності можуть виконувати завдання оборони саме на тимчасово окупованих територіях», — додав Скібіцький.

Також додатково з’явилося угруповання прикриття російського кордону на території трьох областей — Бєлгородської, Курської та Брянської.

Новини

16 квітня 2024