Чат-бот Ілона Маска Grok став доступний для американських користувачів Х Premium+

  • 14:57
  • 09.12.2023
ilon-mask-samyi-bogatyi-milliarder-reiting-bill-geits

Чат-бот зі штучним інтелектом Grok, розроблений компанією xAI Ілона Маска, став доступним користувачам Premium+Ілон Маск анонсував свій перший чат-бот Grok для користувачів X Premium соціальної мережі X (колишній Twitter) у США.

Premium+ коштує $16 на місяць. Довгострокові передплатники отримають пріоритетний доступ до Grok, повноцінне впровадження якого, як очікується, завершиться наступного тижня.

Grok відповідає на запитання в діалоговому режимі, спираючись на базу знань, що використовується для навчання моделей штучного інтелекту в ChatGPT і Google Bard. За словами Маска, чат-бот має «гострий розум і бунтарський характер», коли інші ШІ не дозволяють собі такого.

Слово Grok придумав письменник-фантаст Роберт А. Хайнлайн ще в 1961 році. Воно зустрічається в його романі «Чужинець на чужій землі». Зараз цей термін використовують у технічних колах, щоб вказати на глибоке розуміння.

Ілон Маск був одним із засновників OpenAI до того, як залишив раду директорів у 2018 році, посилаючись на конфлікт інтересів через компанію Tesla.

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024