Привітання та обмін досвідом: у Миколаєві відбувся форум волонтерів

  • 15:58
  • 06.12.2023
407722171_735067081988441_2448767710617404439_n

У вівторок, 5 грудня, представники волонтерського руху та влади Миколаївщини обговорили подальшу консолідацію зусиль та координацію дій, обмінялися досвідом допомоги населенню й військовим під час повномасштабного вторгнення. 

Захід відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера. У ньому взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник Олександр Трайтлі та радниці начальника ОВА. 

Онлайн до форуму приєдналися постійна координаторка гуманітарних питань ООН в Україні Деніз Браун, директорка директорату функціонального розвитку цифровізації Мінцифри Анастасія Халєєва та головна виконавча директорка компанії «АТБ-Маркет» Наталія Шаповалова.

Віталій Кім висловив сподівання, що форум сприятиме більш ефективній подальшій співпраці між волонтерами та Миколаївською ОВА. Оскільки важливо отримати зворотний зв'язок, щоб зрозуміти чим саме влада може бути корисною. 

«Волонтери – це в першу чергу не про гроші, це про велике добре серце та надійну опору. Бажаю всім сил, щоб продовжувати працювати. Адже зараз не час складати руки. Багато хто втомився, але ми сьогодні для цього і зібралися, щоб ви побачили, як вас багато і який титанічний внесок робить кожен із вас. Ще раз щиро дякую вам. Не змінюємо темп та продовжуємо працювати далі на Перемогу!», – звернувся до присутніх очільник області.

Також він додав, що довіра міжнародних партнерів до Миколаївської області – це заслуга кожного мешканця регіону. Наразі ОВА співпрацює з урядами різних країн, усіма підрозділами ООН, USAID, Всесвітньою продовольчою програмою, з урядовим та не урядовими організаціями, міжнародним бізнесом тощо.

Як зазначила постійна координаторка гуманітарних питань ООН в Україні Деніз Браун, міжнародну допомогу було спрямовано на те, щоб люди поверталися у Миколаївську область, освітній процес відновлювався та розвивалася економіка регіону. 

Далі учасники форуму у форматі робочих груп обговорили подальшу волонтерську взаємодію з військовими, цивільними та медіа. Було розроблено перелік пропозицій, зокрема, створити діалоговий майданчик для удосконалення комунікації.  

Крім того, у рамках заходу волонтерам передали відзнаку Президента України «Золоте серце» та нагородили почесними відзнаками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня, Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» та «За заслуги перед Миколаївщиною» IІ ступеня. Також представники волонтерського руху отримали почесні грамоти Миколаївської ОВА та обласної ради, подяки начальника Миколаївської ОВА та облради.

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024