Комісія облради з медицини відмовилась розглядати питання щодо затвердження Пліткіна керівником дитячої лікарні

  • 08:31
  • 06.12.2023
280595_656f029f096469_38531362_2000_watermark

Постійна депутатська комісія Миколаївської обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я відмовилася розглядати та знала з порядку денного проект рішення щодо призначення Олександра Пліткіна на посаді директора КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня».

Відповідне рішення було прийняте під час засідання комісії, яке відбулось вчора, 4 грудня, повідомляють «НикВести».

Питання, що стосувалось призначення Олександра Пліткіна, який на сьогоднішній день виконує обов’язки керівника лікарні, було першим у порядку денному засідання. Однак, голова комісії Ірина Шабільянова запропонувала зняти це питання з розгляду через суспільний резонанс, який виник у зв’язку зі слідчими діями, які напередодні проводили правоохоронці у справі щодо розкрадання та привласнення майна, а також підроблення документів. Обшуки пройшли 30 листопада у Олександра Пліткіна та його заступниці Ірини Ткаченко.

— Враховуючи ситуацію, яка склалася, пропоную перше питання про призначення директора КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» зняти з порядку денного. Я розумію, що справа була в ЗМІ та телеграм-каналах, різноманітних додатках, мала резонанс. Але наскільки я знаю, до обласної ради не надійшло жодних документів про провадження чи про те, що розпочата якась кримінальна справа. Але все одно, до вирішення цього питання по справі, я пропоную зняти це питання з обговорення і з голосування, — запропонувала Ірина Шабільянова.

Усі присутні на засіданні депутати — Ірина Шабільянова, Олена Масалітіна та Світлана Федорова підтримали таке рішення. Олександр Пліткін, який також є депутатом облради та входить до складу цієї комісії, утримався від голосування.

Раніше повідомлялось, що 30 листопада за місцем роботи та проживання головного лікаря обласної дитячої лікарні Олександра Пліткіна та його заступниці Ірини Ткаченко відбулись обшуки у рамках кримінального провадження за частиною 4 статті 191 ККУ(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Частина 4 статті визначає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років за розтрата чужого майна у великих розмірах або чи в умовах воєнного стану.

Разом з тим, у поліції повідомили, що досудове розслідування триває ще за однією статтею Кримінального кодексу України, а саме частина 2 статті 366 ККУ: складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, які спричинили тяжкі наслідки. Карається позбавленням волі на строк 2 двох до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Олександр Пліткін, у якого напередодні правоохоронці проводили обшуки у кримінальній справі щодо можливої підробки документів та привласнення майна, каже, що на нього «вилили бруд», а поліція «розказує щось ефемерне».

Новини

24 лютого 2024
23 лютого 2024