Жителям Баштанського району Миколаївщини виплатили ₴38 млн на відновлення житла

  • 08:18
  • 05.12.2023
photo2023-12-0413-29-28_656dca5f0aa41

У Баштанському районі Миколаївщини фінансову допомогу за програмою «єВідновлення» виплатили 433 домогосподарствам. Сума виплат склала 38 мільйонів гривень.

Про це на брифінгу розповів начальник Баштанської РВА Владислав Дмитрів, повідомляє «Шиповник».

Загалом, у Баштанському районі під час повномасштабної війни пошкоджень зазнало понад 4,8 тисячі обʼєктів приватної власності. На відшкодування збитків за програмою «єВідновлення» заяву подало усього 834 домогосподарства. Як і в більшості деокупованих населених пунктах люди стикаються з проблемою відсутності документів на право власності.

— На превеликий жаль є певна проблематика, тому що люди, переважно у сільській місцевості, а Баштанський район є в більшості сільським районом, відсутні документи, — розповів Владислав Дмитрів.

За його словами, сьогодні територіальні громади району в рамках програми «Турбота» допомагають населенню з відновленням необхідних документів. Так, у Березнегуватській ОТГ в рамках програми було виділено 500 тисяч гривень.

— Сьогодні є ряд ОТГ, які виділили під програму «Турбота» кошти для того, щоб все таки поновити документи саме пільговим категоріям, які найбільше цього потребують. Ця програма сьогодні передбачена, до прикладу, у Березнегуватській ОТГ, яка перебувала на межі зіткнення. Там є населені пункти, де сьогодні зруйновано майже 94% приватного сектору. Саме в ній прийнята ця програма і виділено 500 тисяч гривень для відновлення документів, — зазначив голова РВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вознесенська міська рада допомагає власникам зруйнованих або пошкоджених внаслідок російської агресії будинків відновлювати документи, які підтверджують право власності. В рамках проекту міськрада виділила 60 тисяч гривень.

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024