У Миколаївській ТЕЦ розпочали службове розслідування та шукають винного у зриві опалювального сезону

  • 10:20
  • 04.12.2023
Мирошниченко  (1)

Після зриву опалювального сезону та заяв від Миколаївської ОВА про необхідність кадрових рішень, у ТЕЦ розпочали службове розслідування, щоб знайти винних.

Про це у коментарі «НикВести» розповів директор «Миколаївської ТЕЦ» Дмитро Мірошниченко.

Нагадаємо, що у Миколаївській обласній військовій адміністрації заявили, що не дивлячись на заяви про готовність до опалювального сезону, «Миколаївська ТЕЦ» не виконала своїх обіцянок. В ОВА вимагають від підприємства кадрових рішень.

Коментуючи заяви від керівництва ОВА Дмитро Мірошниченко повідомив, що наразі тимчасово відсторонили від посади головного інженера, який відповідає за підготовку та проведення опалювального сезону. Керівник ТЕЦ зазначив, що це не означає, що саме головний інженер винний, все стане зрозуміло після завершення службового розслідування, яке триватиме близько місяця.

— Валентин Васильович  (Гайдаржи, — прим.) загострив увагу на кадровій політиці. Що зроблено? Нами організовано службове розслідування. На час проведення розслідування таких масових аварій відсторонено від виконання обов’язків головного інженера Сергія Рикова. Гадаю, протягом місяця закінчимо службове розслідування. Треба проаналізувати різні матеріали. Це не просто так, що з кимось поговорити. Треба подивитись акти виконаних робіт, коли та що робилось, скільки коштів вкладалося, як формувалися фінансові плани, хто їх затверджував та хто подавав… Відсторонено Сергія Рикова, але це не означає, що ми знайшли «цапа-відбувайла» і відкрутимо йому голову і все відразу стане добре. Тут треба розібратися у глибоких причинах всього, — розповів Дмитро Мірошниченко.

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024