У Миколаєві діє ярмарок вакансій

  • 16:59
  • 01.12.2023

У чотирьох локаціях міста розгорнули ярмарок вакансій. Тут мешканці Миколаєва можуть дізнатися завжди актуальну інформацію про вакантні робочі місця на наших комунальних підприємствах. 

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

У зв'язку з повномасштабною війною і необхідністю захищати кордони нашої держави, міські комунальні підприємства постійно відчувають потребу в працівниках. Тому за дорученням мера міста Олександра Сєнкевича з метою покращення ситуації на підприємствах та інформування містян організували таку акцію. 

Департамент економічного розвитку міської ради спільно з Миколаївським обласним центром зайнятості зібрали вакансії міських підприємств та розробили стенди, які розмістили по місту.

Тут можна знайти інформацію про актуальні вакансії по кожному підприємству, заробітну плату та номери телефонів для уточнення питань, що виникли. Інформація оновлюватиметься що 10 днів. 

Стенди розміщені в Туристично-інформаційному центрі, ЦНАПі,  відділенні територіального центру соціального захисту населення в Центральному районі та в адміністрації Інгульського району. За сприятливої погоди також будуть організовані ярмарки просто неба.

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024