«Ви рапортували про сто відсоткову готовність»: В Миколаївській ОВА розкритикували ТЕЦ за зрив опалювального сезону

  • 16:29
  • 28.11.2023

У понеділок, 27 листопада, під час засідання Штабу з реагування на надзвичайні ситуації наголосив заступник начальника Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи заявив, що попри всі труднощі необхідно забезпечити жителів Миколаєва стабільним теплом найближчим часом, до настання сильних морозів.

Про це повідомляє ОВА.

Гайдаржи заслухав доповідь директора ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" Дмитра Мірошниченка, який повідомив, що їх бригади працюють цілодобово, щоб подати тепло до всіх житлових будинків. Наразі у роботі чотири ділянки, де потрібно відремонтувати мережі. Також допомагає підприємство "Миколаївоблтеплоенерго".

– Не потрібні обіцянки – потрібні конкретні дії. Ми всебічно йшли вам на допомогу, ви рапортували про сто відсоткову готовність. Те, ще відбувається зараз – неприпустимо. Приймайте кадрові рішення та організовуйте роботу так, щоб у людей якнайшвидше було тепло. Ще раз наголошую, якщо потрібна якась допомога, озвучуйте її, – сказав Валентин Гайдаржи.

Заступник начальника ОВА зауважив, що буде ще одна складна зима, аварії мережі неможливо передбачити, але ситуацію потрібно якнайшвидше вирішувати, адже мова йде про забезпечення теплом жителів міста.

В ОВА зазначили, що всі котельні "Миколаївоблтеплоенерго" у роботі, тепло подається до всіх будинків.


 

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024