В Італії відтепер можна обміняти та відновити українське посвідчення водія. Як це зробити

  • 10:20
  • 28.11.2023
6efbed44e61eea6d89186f42d1935c82

Від 27 листопада в Італії можна обміняти та відновити українське посвідчення водія.

Про це повідомляють у пресслужбі МВС.

Послугу можна отримати в місті Роццано (провінція Мілан), торгівельний центр «Фіордалісо Мілан» (Centro Commerciale Fiordaliso Milan — Via Curiel, 25 20089 Rozzano (Mi) Italia). Там розташовані спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортного сервісу». Вони працюють з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00 порядком живої та електронної черги.

Для обміну та відновлення водійських прав треба мати такі документи:

  • паспорт громадянина України з місцем проживання в ньому, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обовʼязкова).

Після подачі документів людину фотографують та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Її надсилають в Україну до сервісного центру МВС. У разі схвалення людина отримає готове посвідчення водія.

Італія стала сьомою країною, де можна обміняти та відновити водійське посвідчення. Ця послуга також доступна в Польщі, Чехії, Німеччині, Іспанії та Туреччині. У Словаччині можна лише обміняти документ.

Новини

1 березня 2024
29 лютого 2024