Польща не брала участі у Форумі оборонних індустрій, хоча отримала запрошення – у Варшаві це спростовують

  • 07:30
  • 03.10.2023
187564-1_large

Польща однією з перших отримала запрошення на Форум оборонних індустрій, проте не направила до Києва жодного представника.

Про це заявив посол України у Польщі Василь Зварич, його цитує TVN24.

Відповідаючи на запитання, чому польської делегації не було на Форумі, посол сказав, що «це питання до польської сторони».

– Ми запросили всіх із дружніх нам країн, у тому числі й компанії оборонної промисловості. Польща однією з перших отримала це запрошення, тому ми очікували на участь польської сторони, – сказав Зварич.

Посол додав, що Україна з повагою ставиться до рішень країн-партнерів, але це «не причина звинувачувати Україну в тому, що Польща не була присутня на заході».

Коментуючи слова Зварича, міністр держмайна Польщі Яцек Сасін в коментарі Radio Zet заявив, що найбільший державний оборонний концерн Польщі Polska Grupa Zbrojeniowa не отримував запрошення на Форум.

– Ми останнім часом бачили багато недружніх кроків України. Боюся, це пов'язано з поточними політичними інтересами української влади, яка вважає, що поки у Польщі йде виборча кампанія, краще налагоджувати партнерство з Німеччиною, – стверджує Сасін.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023