Інновації у виробництві поліетиленових пакетів

  • 18:34
  • 28.09.2023

Інновації у виробництві пакетів на сьогоднішній день покриваються буквально всі потреби і в побутовому, і в промисловому плані. Виробництво поліетиленових пакетів дійсно високої якості передбачає використання кращої сировини, застосування сучасного обладнання, а також включає багаторічний досвід професіоналів своєї справи.

Технології друку: від флексографії до цифрового друку

Технологія друку пакетів – це можливість брендування упаковки. Іншими словами, це потужний, але доступний інструмент для просування власного бренду чи послуг.

З основних переваг брендування виділимо:

  1. можливість залучити більше потенційних клієнтів, а також підвищити лояльність існуючих;
  2. дешевший, але не менш ефективний метод просування, особливо при замовленні великими партіями;
  3. можливість зобразити та подати буквально будь-яку інформацію у презентабельному вигляді.

Дорогі покупки повинні приносити масу задоволення. Красива, надійна та якісна упаковка здатна збільшити це задоволення до максимуму і навіть нагадати про позитивні емоції через час.

Щодо методів брендування виділимо найбільш популярні.

  • Офсетний друк.

Запропонує чітке зображення. Для реалізації використовуються жорсткі форми для друку.

  • Флексографія.

Повністю автоматичний метод із застосуванням швидковисихаючих фарб та гнучких форм. У цьому випадку заготівля проходить через різні вали з фарбою, які формують повноцінне зображення.

  • Шовкографія.

Тут доведеться попрацювати професіоналам, оскільки метод має на увазі ручну роботу. У методі застосовуються трафарети, якими проходить в'язка фарба. Фотохімія потрібна для створення пробілів.

Результат: соковите зображення, плавні переходи кольорів, чітка картинка.

Вплив якості друку на сприйняття бренду 

Безликі поліетиленові пакети не привернуть уваги зацікавлених очей і не принесуть належне задоволення покупцеві. Для прикладу, одноразовий пакет із логотипом за невеликий термін свого існування трапляється на очі трестам людям. Більш якісна та довговічна упаковка – щонайменше у 5 разів більше.

Замовити таку упаковку ви можете у професійного виробника МПАК який роками отримував репутацію та покращував якість продукції для вас. Фахівці допоможуть з дизайном, запропонують найкращі варіанти саме під потреби вашого бізнесу, більш детально представлять відмінності поліетиленових пакетів від біо.

Довіряйте створення кращої м'якої упаковки професіоналам МПАК! 

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023