«Два понтони зношені вже на 99%», — в ЕЛУ Автодоріг розповіли про стан пішохідного мосту через Інгул у Миколаєві

  • 10:20
  • 29.09.2023
IMG_0154

Станом на вересень 2023 року понтонний пішохідний міст через річку Інгул у Миколаєві знаходиться в аварійному стані — два понтони переходу зношені вже на 99%.

Про це повідомили у коментарі «НикВести» директор комунального підприємства «ЕЛУ Автодоріг» Віталій Шевченко та директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Дмитро Бездольний.

— В нього є вже два понтони, які вже зношені на 99%. Ми їх періодично латаємо, вони підтоплюються, а ми відкачуємо і знов латаємо. Потрібна їх заміна. До початку війни було обговорення, щоб зробити ці два понтони, але вже як сталося. Водночас була проблематика стосовно того, як завезти їх туди (понтони, — прим.), підняти цей міст, витягнути старі понтони, щоб міст не зламався, бо він вже старого віку, — розповів Віталій Шевченко.

Ремонту понтонного мосту у планах на найближчий рік немає, уточнив директор Департаменту ЖКГ Дмитро Бездольний.

— Прямо на зараз таких планів немає. На цей рік кошти не закладались, бо, знову ж, там немає такого пішохідного трафіку. Зараз цей обʼєкт закритий. Це недешеве питання, скажімо так, й воно на даний момент не було включене у план. Що буде наступного року? Зважаючи на те, що у нас заберуть ПДФО, то я дуже сумніваюсь, що ми зможемо відремонтувати цей обʼєкт. Він дійсно в аварійному стані, — додав Дмитро Бездольний.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023