Личко заявила, що до кінця року мають облаштувати укриття в 42 миколаївських закладах освіти

  • 10:53
  • 28.09.2023
Исполком 8 ноябр Лычко

Начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко заявила, що в 15 дитсадках та у 6 школах вже завершені роботи з облаштування найпростіших укриттів. До кінця року кількість закладів з укриттями має збільшитись до 42.

Про це вона розповіла у вівторок, 26 вересня, під час засідання бюджетної комісії міськради, передає «Шиповник».

Посадовиця нагадала, що з 74 існуючих дитсадків у місті, облаштувати укриття можливо лише в 27. На зараз роботи розпочаті у 20 закладах, зокрема в 15 з них вони вже завершені, а 12 закладів вже отримали акти щодо можливості їх використання.

Що стосується шкіл, з 68 закладів укриття можна облаштувати у 38 закладах. В 22 з них вже ведуться роботи, у шести шкодах роботи завершено повністю.

— Управління освіти проводить роботи у 8 закладах, Управління капбудівництва до кінця року завершить роботи у трьох закладах, ЮНІСЕФ завершує три заклади, Saved - 2 заклади освіти, - заявила Личко.

На уточнююче питання від депутатів, в скількох закладах завершать роботи до кінця року, то Ганна Личко зазначила, що якщо не буде якихось форс-мажорів з боку донорів, то мають встигнути завершити ремонти у 42 закладах.

— До кінця року має бути укриття в 42 закладах освіти, якщо з донорами все буде добре. Якщо щось піде не так, то кправління освіти завершить 30 об'єктів, УКС - 5, донори працюють у 7 закладах, - резюмувала вона.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023