«Ні копійки ти не отримаєш», — Сєнкевич розповів, що миколаївський колаборант подав заявку на компенсацію за пошкоджене обстрілом РФ житло

  • 11:21
  • 27.09.2023
Aleksandr-Senkevich-780x470

Миколаївець, засуджений за колабораціонізм, подав заявку на компенсацію пошкодженого російським обстрілом майна за програмою «єВідновлення».

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Міський голова зауважив, що колаборант не отримає грошей від держави.

— Цікава і цинічна історія виникла у нас в місті. Ви знаєте, що департамент ЖКГ зараз відпрацьовує заявки за програмою «єВідновлення». За цією програмою люди  можуть отримати компенсації від держави за пошкоджене російськими обстрілами майно. І що ви думаєте? На цю програму подався один товариш, який має судимість за колабораціонізм. Тобто людина спочатку співпрацювала з окупантом, передавала інформацію. Або просто в соціальних мережах виправдовувала російську агресію чи поливала лайном власну країну, ну, це вже деталі.  А потім подається на отримання коштів від нашої держави, від України. Шановний, з ким ти співпрацював, у того й запитуй, чому твоє житло розбомблене. Ні копійки від нашої країни ти не отримаєш, — сказав Олександр Сєнкевич.

Він додав, що кожна заявка за програмою опрацьовується комплексно, тому «жоден негідник, нічого крім терміну за свої злочини не отримає».

Пізніше мер уточнив, що вирок миколаївець отримав вже після подачі заявки. 

Новини

2 грудня 2023
1 грудня 2023