ДЖКГ Миколаєва зібрався облаштувати ігровий майданчик на Херсонському шосе за ₴7 мільйонів – Держаудитслужбу просять зупинити неприпустимі витрати під час війни

  • 14:57
  • 25.09.2023
_Na_dityachiy_maydanchik_scho_buduyit_u_skveri_Shevchenka_zamovili_igrovi_kompleksi_z_Daniyi_ta_Shveciyi_1_2019_10_12_03_49_06

Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради оголосив 22 вересня тендер на проведення капітального ремонту об'єкту благоустрою спортивно-ігрового майданчику по вулиці Херсонське шосе між житловими будинками 30, 32, 38 в Інгульському районі після коригування проєкту.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість робіт складає 7 мільйонів 185 тисяч 684 гривні. Подавати пропозиції учасники можуть до 30 вересня, а на 2 жовтня заплановано проведення аукціону.

Строк виконання робіт вказаний до 1 грудня 2023 року. Зокрема, підрядник має улаштувати гумове покриття, встановити лавки та урни, а також різноманітні конструкції для відпочинку дітей: гойдалки, дитяче ігрове обладнання "швидка допомога", пісочницю, дитячий ігровий комплекс, карусель зі штурвалом для дітей з особливими потребами. Також для дітей потрібно облаштувати полосу перешекод, встановити баскетбольні кільця та щит, волейбольні стійки, зробити скалодром та схил для лазіння, зробити огорожу.


Відмітимо, що 24 вересня Ганна Куровська та Інга Сивицька залишили скаргу щодо неправомірності проведення цього тендеру. Вони вимагають відмінити проведення закупівлі, аргументуючи це тим, що витрачати такі кошти на ремонт майданчику під час війни неприпустимо, і краще виділити ці кошти військовим. Держаудитслужба поки що не відповіла на їх звернення. 

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023