З'явилося домашнє відео путіна з таємної поїздки 30-річної давності

  • 12:35
  • 25.09.2023
4893becf8d015c4c91bdd276d0755930.i999x999x670

У Мережу потрапило унікальне домашнє відео, на якому видно, як президент країни-агресора володимир путин проводив вільний час на розкішній віллі на півдні Фінляндії під час розпаду Радянського Союзу. 

Відео та фото опубліковано Yle.fi.

Як йдеться в матеріалі, відео було знято під час таємної поїздки Путіна до Фінляндії в 90-ті. Судячи з відео, путін одягався досить недбало та поводився вкрай невпевнено. Його наряд являє собою світлу сорочку без рукавів та сині спортивні штани Adidas. 

Автори матеріалу звертають увагу на те, що погляд путіна за святковим столом не відповідає громадському іміджу, який диктатор створюватиме собі протягом багатьох років.

 

 

Таким чином, це відео показує, наскільки інакше виглядав нинішній тиран до того, як прийшов до влади.

"Таким був путін до того, як розбагатів: погана вітровка, погана зачіска, погана сорочка без рукавів, зайнятий повсякденними справами", - говорить Люк Хардінг, експерт з росії та колишній московський кореспондент британської газети The Guardian.

Відео було знято у Фінляндії під час Першотравневого свята, за даними Yle, на початку 1990-х років. За ці роки сорокарічний путін швидко став впливовим гравцем у санкт-петербурзі.

Yle отримав виняткове домашнє відео візиту. Раніше про цей візит у Фінляндії публічно не повідомлялося. Візит організували фінські бізнесмени, які бажали поліпшити торговельні відносини з росією. Відповідно до духу часу до ділових партнерів ставилися щедро.

На відео видно, як часом дає збій самовладання путіна, відомого своєю стриманістю. Під час гри в пінг-понг путін навіть сміється, що буває вкрай рідко. Коли Путін помічає, що його знімають, він дивиться вниз. 

"Найдивовижніше те, що путін посміхається і виглядає як людина, а не як жахлива фігура, як зараз", - говорить Хардінг.

Під час гри з м'ячем проявляється манірність путіна: він постійно чеше шию лівою рукою. Майбутній лідер росії майже не помітив, що його фотографують.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023