Україна до зими може встигнути розірвати сухопутний коридор окупантів з Кримом, – Буданов

  • 15:58
  • 18.09.2023
c0349a2-budanov690

Кирило Буданов заявив, що Сили оборони можуть встигнути розірвати сухопутний коридор рф з окупованим Кримом до настання зими.

Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони заявив в інтерв’ю The Economist.

За словами Буданова, операція з розриву сухопутного сполучення між росією і окупованим Кримом може бути завершена до настання зими.

Повідомляється, що Україна, можливо, вже задіяла обмежену кількість своїх резервних військ, але росія зараз, здається, у відчаї, і задіяла недостатньо сильні резерви, які вона не планувала розгортати до кінця жовтня.

– Всупереч тому, що російська федерація декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву, - підкреслив очільник ГУР.

Він уточнив, що 25-а російська загальновійськова армія, яку зараз передчасно розгорнули на східному фронті навколо Лиману і Куп'янська, має лише 80% особового складу і 55% техніки від необхідної кількості.

Крім того, Буданов вважає, що повільний темп просування проти окопаного і добре підготовленого ворога - це просто відображення реальності. Він не розуміє тих, хто пророкував швидкий крах російських ліній.

– Олівець сильний чи слабкий? Це залежить від того, як на нього дивитися. Контрнаступ триває. В України ще є час. До настання брудного сезону ще більше місяця. І це факт, - каже очільник воєнної розвідки.

Новини

27 вересня 2023
26 вересня 2023