російські армійці вже перегрупувалися для посилення флангів Бахмута, «вагнерівці» відступають — британська розвідка

  • 16:59
  • 27.05.2023
8e01c4a1d449411df6988e03749aacc9

Представники приватної військової компанії «Вагнер» справді залишають свої позиції у місті Бахмут Донецької області. Їм на заміну прибувають повітряно-десантні війська росії.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані власної розвідки.

Там вказують, що ПВК «Вагнер», імовірно, розпочала відводити свої сили з позицій навколо Бахмута. 25 травня їхній керівник євген пригожин заявив, що відведення сил із Бахмута розпочалося, і відбувається передання позицій російському міністерству оборони, і триватиме це до 1 червня.

Відтак в українському міністерстві оборони також підтвердили відведення сил «Вагнера» з околиць міста. За даними станом на 24 травня, сили терористичної організації «ДНР», імовірно, ввійшли до міста, щоб провести деякі операції.

– Останніми тижнями представники 31-ї бригади ВДВ російських повітряно-десантних військ, імовірно, перебували в перегрупуванні з району Сватово-Кремінна для підсилення флангів Бахмута, — зазначила розвідка.

А ще там зазначили, що українські війська зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах Бахмута станом на 16 травня. Відведення сил «Вагнера», ймовірно, продовжиться контрольованими етапами, щоб запобігти колапсу на околицях Бахмута.

– Попри тривалу сварку пригожина з російським міноборони, сили «Вагнера», ймовірно, будуть використані для подальших наступальних операцій на Донбасі після відновлення сил, — додали у розвідці.

Новини

29 вересня 2023
28 вересня 2023