У Херсоні скасували рішення щодо заборони користуватися ліфтами у Херсоні

  • 11:54
  • 25.05.2023
telegram-cloud-photo-size-2-5436395193701094684-y

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко скасував рішення щодо заборони користування ліфтами у херсонських багатоповерхівках. Відповідний наказ підписано вчора.

Про це Мрочко повідомив у своєму телеграм-каналі.

– На сьогодні робота ліфтів – питання, яке стоїть надзвичайно гостро. За умов постійних обстрілів та аварійних вимкнень електроенергії користуватися ліфтом небезпечно! Заблокованими можуть бути родини з дітьми чи літні люди. Однак ситуації бувають різні, а тому потребують індивідуального підходу, – відзначив він.

Зазначається, що надавати послуги з обслуговування ліфтів готові ТОВ фірма «СІМ» та ТОВ «ХХІ сторіччя – Херсонсервіс».

– Але виникають певні проблемні питання щодо компаній, які здійснюють комплексне технічне обслуговування ліфтів та картоприймачів. Херсонська міська військова адміністрація неодноразово зверталася до найбільшої компанії, яка надавала такі послуги містянам у мирний час. Але на даний час компанія не підтвердила свою готовність працювати в місті, – йдеться у дописі.

Начальник МВА повідомив, що у подальшому роботу ліфтового обладнання у місті забезпечуватиме КП »«Херсонміськсвітло», яке наразі отримує необхідну ліцензію. 

– Проте нестача фахівців даного профілю в громаді суттєво затримує вказаний процес. А навчання нових спеціалістів за цим напрямком та отримання ними офіційного відповідного дозволу потребує багато часу, – наголосив Мрочко.

Поки ж кожен голова ОСББ на власний розсуд може обрати будь-яку фірму, яка має відповідну ліцензію для обслуговування ліфтів, та заключити відповідний договір.

Новини

4 червень 2023
3 червень 2023
2 червень 2023