Маск заявив, що працювати віддалено «морально неправильно»

  • 12:22
  • 19.05.2023
илонмаск

Ілон Маск вважає віддалену роботу «морально неправильною» по відношенню до тих працівників, які не можуть працювати вдома. В інтервʼю CNBC він назвав віддалену роботу «нісенітницею» і заявив, що це контрпродуктивно.

– Я переконаний, що люди більш продуктивні, коли вони присутні, — сказав він Девіду Фаберу з CNBC. 

Він зауважив, що працювати віддалено – «морально неправильно». На думку мільярдера, оскільки люди, які доставляють їжу та будують будинки, не можуть працювати з дому, офісні працівники також не повинні це робити. Офісних співробітників він назвав «ноутбук-класом, що живе в Ла-ла-ленді».

– Варто зняти бісове біле пальто з тими нісенітницями щодо роботи з дому, – додав Маск. – Тому що вони хочуть, щоб всі інші не працювали з дому, поки це роблять вони.

У червні 2022 року Маск запровадив в Tesla сувору політику повернення в офіс, попередивши співробітників, що вони втратять роботу, якщо відмовляться. Люди мають проводити в офісі щонайменше 40 годин на тиждень. Він додав, що сам працює 7 днів на тиждень, але не очікує цього від інших. Він пояснив, що нормально взяти відпустку або попрацювати з дому раз на декілька тижнів.

Також Маск заборонив віддалену роботу в Twitter одразу після придбання компанії.

Новини

2 червень 2023
1 червень 2023