Будемо відбудовувати після війни, — Гайдаржи про майбутю долю басейну в Баштанці

  • 08:51
  • 19.05.2023
269641_0

Після закінчення повномасштабної війни, влада все ж планує добудувати басейн в Баштанці, будівництво якого розпочалося майже два роки тому.

Про це розповів заступник голови ОВА Валентин Гайдаржи, повідомлють «НикВести».

За його словами, сьогодні сфера спорту для Миколаївщини не в пріорітеті, однак після закінчення війни заступник голови ОВА обіцяє продовжити роботу над проектом.

— Наша думка, що наразі будувати обєкти спорту та культури - це не першочергово. Після війни - так, розглядаємо, але на період бойових дій - ні, — наголосив Валентин Гайдаржи.

Він зазначив, що сьогодні проекти будівництва в першу чергу стосуються зруйнованих внаслідок російської агресії лікарень та освітніх закладів.

Проект будівництва басейну в Баштанці, за словами Валентина Гайдаржи не доведеться розпочинати з нуля. Однак, заступник голови ОВА не може точно сказати, в якому стані наразі він перебуває.

— Я за період війни ним не займався, тому не знаю, в якому він зараз стані, потрібен просто час, — наголосив Валентин Гайдаржи.

Як відомо, ще у грудні 2017 року з ТОВ «Ювента-Груп Україна» Баштанська міська рада уклала договір на 6 мільйонів 23 тисячі 999 гривень щодо будівництва даного басейну. Після цього у травні 2018 року з цією ж фірмою уклала договір на 55 мільйонів 900 тисяч гривень на виконання робіт з будівництва нового басейну.

Новини

2 червень 2023
1 червень 2023