У Херсонській області вбили чергового зрадника – його автомобіль вибухнув

  • 08:43
  • 20.03.2023

17 березня ввечері на тимчасово окупованій території Херсонської області вибухнув автомобіль із колаборантом із Нової Каховки Сергієм Москаленком.

Про це повідомляє видання Нова Каховка.City з посиланням на власні джерела.

Сьогодні в мережі з'явилося відео автомобіля, що загорівся після вибуху. У ск рф повідомили, що в результаті було вбито "командира взводу ппс". Прямо не вказується, що йдеться про Москаленка, однак опосередковано ці дві події між собою можуть бути пов'язані.

 

44-річний Сергій Москаленко до повномасштабного вторгнення працював у приватній охоронній фірмі "Ягуар". З березня 2022 року добровільно перейшов на бік агресорів і став допомагати їм тероризувати місцеве населення. Колаборант очолив ізолятор у захопленій загарбниками будівлі Каховського районного відділу поліції. Відтоді сприяв викраденню багатьох місцевих жителів і катував їх.

Зрадника підозрюють у жорстоких розправах над цивільними. А один із жителів Нової Каховки, який зазнавав катувань в ізоляторі, розповів, що Москаленко був відповідальним за тортури.

У вересні 2022 року Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила Москаленку підозру в колабораційній діяльності - добровільному обійманні посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК).

Новини

15 липня 2024
14 липня 2024