Голову Херсонської облради можуть призначити начальником Одеської ОВА

  • 11:21
  • 17.03.2023
36553

Голову Херсонської обласної ради Олександра Самойленка розглядають як ймовірного кандидата на посаду голови Одеської обласної військової адміністрації.

Про це пише видання «Мост» з посиланням на свої джерела.

За словами співбесідників, які воліли б не називати себе, Олександр Самойленко активно працює над таким призначенням. Начеб-то лобіює його нардеп від Слуги народу Юрій Арістов.

Якщо це правда, то це було б логічним, адже і Арістов і Самойленко входять до орбіти першого помічника президента України Сергія Шефіра. Саме він лобіював призначення Олександра Самойленка заступником губернатора у 2020 році та висування його на посаду голови облради. 

Арістов має бізнес разом із Оленою Зеленською та Ларисою Шефір — дружинами Президента та його першого помічника. 

Співбесідник також додав, що кандидатуру Олександра Самойленка відправили на погодження до Офісу Президента.

Скептично, щоправда, поставився до цієї інформації наш співбесідник, близький до керівництва партії Слуга народу, повідомивши, що загальна тенденція призначати на посади голів ОВА військових, поліцейських та СБУшників, тож у Самойленка, навіть якщо його і розглядають, майже немає шансів очолити Одеську ОВА.

Мабуть про це відомо і Самойленку, який несподівано пригадав, що він відставний міліціонер і почав носити погон підполковника Нацполіції, в якій він ніколи не служив, на куртці. 

Новини

31 березня 2023
30 березня 2023