Через посилення морозів поступово зростає споживання електроенергії, – «Укренерго»

  • 17:21
  • 05.02.2023
img-4441-1920x0-e54

З понеділка енергетики очікують більш стрімке зростання споживання електроенергії.

Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

— Після ремонту в мережу повернулись два блоки на теплових електростанціях. Водночас один блок виведено в аварійний ремонт. Також протягом майже всієї доби відбувається імпорт електроенергії з інших країн. Дефіцит електроенергії зменшився завдяки збільшенню виробництва, проте зберігається на суттєвому рівні, – йдеться в повідомленні. 

Наявний обсяг виробленої електроенергії все ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі. В першу чергу, вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Ліміти споживання доведені до всіх областей. Обмеження будуть діяти, за виключенням Київської та Одеської, лише на період з 16:00 до 20:00. В інший час доби обмеження споживання застосовувати не планується.

Внаслідок масштабної аварії на одній з підстанцій НЕК «Укренерго», в Одесі та прилеглих районах продовжують діяти аварійні відключення.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023