Суд примушує Миколаївську поліцію порушити кримінальну справу на захоплювачів землі за напад на активіста

  • 13:04
  • 21.10.2019
11237_0_16x9

8.10.2019 року в Ленінському (ще не перейменованому) районному суді міста Миколаєва відбулося судове засідання з резонансної справи. Суддя Губницький Д.Г. розглянув мій позов до керівництва Інгульского райвідділу поліції щодо бездіяльності правоохоронців у справі нападу на мене захоплювачів землі міста, на протизаконній самозабудові, поруч вул. Миколаївської, 15-17. Група осіб намагалася пограбувати, вчинити фізичну розправу, переїхати автомобілем, нанесла мені матеріальну шкоду. 

На засідання, для громадського контролю, прийшли небайдужі активісти, представники «Національного корпусу». Мої інтереси представляв адвокат Олександр Скотников: 

11237_2.jpg

11237_1.jpg

Представники поліції на суд не з’явилися, надіслали якісь незрозумілі роз’яснення.

Під час судового слухання з’ясувалися деякі скандальні подробиці. Одна з яких, що начебто поліція не може ідентифікувати осіб нападників. 

Поліцейське керівництво, не зважаючи на свої обіцянки активістам з осені 2018 року, фактично покриває незаконне будівництво. Обіцянки надавалися особисто, під час знесення самозабудови громадськістю. 

Місцеві пов’язують зухвальство з впливовими в місті особами. Так звучали прізвища Пеліпас та депутата міськради від «Опозіційного блоку» Кучеревської. 

Незаконність забудови підтверджує довідка Управління земельних ресурсів Миколаївської міськради від липня 2019 року. 

Саме з покриванням поліцією інтересів скоробогатьків пояснюється «злив» справи щодо нападу на мене. 

Також цікаво, що одразу після нападу на мене 07.06.2019 року, начальник районної поліції, на особистому прийомі, при свідках та під відеозапис, заявив, що є ознаки злочину та, що відомості вносяться в Єдиний реєстр досудових рішень, а в реалі відбулось навпаки. 

Суддя Губницький Д.Г., всебічно розглянувши справу, мої свідчення, юридичні аргументи адвоката Скотникова, ухвалив примусити Інгульский відділ поліції порушити кримінальну справу щодо нападу на мене: 

«18.10.2019 року. Суддя Губницький Д.Г. оголошує ухвалу»

​​​​​​​11237_3.jpg

​​​​​​​11237_4.jpg

Після оголошення ухвали звучали вигуки: «Слава Україні!».

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023